Příměstské tábory léto 2018

Pod Havránkou 1253/7, Praha Troja

www.klubhavranek.cz

TERMÍNY:

9.7. – 13.7. Osada Havranů (3 – 6 let)

Pravěká tlupa se vydává po stopách zvěře, loví, vaří, staví chýše, zpívají a tvoří v záři ohně

13.8. -17.8. Kdyby tady byli…takoví Havránci (4 – 8 let), kteří by chtěli zatloukat, vyřezávat, pilovat, vázat a  hledat poklady. My bychom jim dali kladiva, pilky, provázky a hádanky.

20.8. – 24.8. Na Havraním kopci (4- 8 let)

Co skrývá okolí lesního klubu Havránek? Jak dobře zná takový havran svoje kamarády z ptačí říše, s kým se snese a komu se raději vyhne?Vydáme se po stopách Havránka, který dal jméno našemu klubu. A cesta to bude dobrodružná!

Pondělí – pátek, 8:30 – 16:00 hod.

CENA: 2.500,-

V ceně: edukativní program a celodenní stravné

Věkově smíšenou skupinu maximálně 16 dětí provedou 2 zkušení průvodci.

Pro přihlášení nebo informace napište na e-mail: katka@klubhavranek

Podmínkou rezervace je úhrada celé částky předem na účet (informace obdržíte v přihlášce)

Storno podmínky: Odhlášení 14 dní před prvním dnem tábora je storno poplatek 10%,

13 – 7 dní 20%, 6 – 1 den 50%.

Poplatek za tábor se nevrací, pokud dítě nenastoupí v den tábora nebo docházku přeruší.

Za podpory MČ Praha Troja